مایکت | وبلاگ رسمی

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

نشست خبری مایکت با حضور رسانه‌های حوزه فناوری، عصر روز یکشنبه ۲۳ آبان برگزار شد. در این جلسه مهندس رحیمیان، مدیر عامل مایکت به شرح عملکرد یک سال اخیر و همچنین برنامه‌های آتی مایکت پرداختند.

در ابتدای این مراسم گزارش کار یک‌ساله و آمارهایی از توسعه‌دهندگان، تعداد نصب و دانلود اپلیکیشن‌های موجود در مایکت اعلام شد و در ادامه امکانات جدید مایکت برای توسعه‌دهندگان و ویژگی شبکه اجتماعی در نسخه جدید مایکت، نیز معرفی گردید.

۶ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آبان ۹۵ ، ۱۴:۵۰
الهام صادقی

با استقبال کاربران گوشی‌های اندرویدی در ایران از مارکت‌های ایرانی، همواره اصلی‌ترین چالش پرداخت آسان و مطمئن بوده است. یکی از پرطرفدارترین روش‌های پرداخت، پرداخت از طریق اعتبار سیم‌کارت تلفن همراه است. بسیاری از توسعه‌دهندگان و کارشناسان این حوزه بر این عقیده‌اند که این روش پرداخت می‌تواند به رشد این صنعت در کشورمان کمک نماید. دو عامل بسیار مهم جذابیت این روش عبارتند از:

·         استفاده از این روش بسیار راحت و مطمئن است؛

·         اکثر کاربران امکان استفاده از این روش را دارند.

در نتیجه ما بر این باوریم که با راه‌اندازی این روش پرداخت استقبال کاربران از خرید برنامه‌ها افزایش خواهد یافت. از این رو مایکت از مدتی قبل مذاکرات خود را با اپراتورهای کشور آغاز نمود. با توجه به توافقات انجام شده با اپراتورها به زودی این امکان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

۱۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۵ ، ۱۱:۳۲
الهام صادقی