مایکت | وبلاگ رسمی

طبقه بندی موضوعی

۷ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

نمایشگاه تلکام که مخصوص صنعت مخابرات می‌باشد، هر ساله در شروع فصل پاییز و روزهای اول مهر ماه  برگزار می‌شود. امسال نیز هفدهمین دوره آن از تاریخ ۴ لغایت ۷ مهرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر خواهد بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۵ ، ۱۶:۰۰
الهام صادقی

در حال حاضر سهم توسعه‌دهندگان از فروش برنامه‌ها در انتهای هر ماه شمسی محاسبه می‌شود. اگر در پایان یک ماه، سهم فروش به ۵۰ هزار تومان رسیده باشد تسویه به صورت خودکار و بدون درخواست انجام خواهد شد، و حداکثر تا ۵ روز کاری به حساب توسعه‌دهندگان واریز می‌شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ شهریور ۹۵ ، ۱۷:۴۲
الهام صادقی

در ادامه مباحث قبلی در این مقاله به سراغ یک المان مهم در متریال دیزاین می رویم.

رنگ ها

برای نشان دادن سایه ها از رنگ ها کمک بگیرید. به برجستگی ها دقت کنید، رنگ ها را با توجه به محیط انتخاب کنید. هر چقدر خوش سلیقه تر باشید محیط برنامه دلپذیرتری خواهید داشت. رنگ ها یکی از مهم ترین فاکتور ها برای بهتر کردن فضای داخل اپلیکیشن شماست.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ شهریور ۹۵ ، ۱۱:۲۴
الهام صادقی

در ادامه مطلب هفته قبل در مورد لزوم استفاده از متریال دیزاین در طراحی یک اپلیکیشن، لطفاً مطلب پیش رو را در تشریح Material Motion مطالعه بفرمایید.

چرا استفاده از "حرکت" در ساخت یک اپلیکیشن مهم است؟

"حرکت" می‌تواند نشان دهنده‌ی یک اپلیکیشن ساختار یافته باشد و محتوای آن اپلیکیشن را به صورت کامل‌تری نشان دهد.

"حرکت" می‌تواند:
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ شهریور ۹۵ ، ۱۵:۰۱
الهام صادقی

معمولا با اهداف مختلفی برنامه یا محصول درون‌برنامه‌ای خاصی برای تعداد مشخصی از کاربران رایگان می‌شود. به طور مثال می‌خواهید کاربرانِ برنامه‌های قبلی خود را تشویق کنید تا برنامهٔ جدیدتان را دانلود کنند، می‌توانید محصول خاصی را در برنامه جدید برای آن‌ها رایگان کنید؛ یا می‌خواهید نسخه رایگانی از برنامه خود را برای کارشناسی بفرستید تا مقاله‌ای تحلیلی از برنامه‌تان آماده شود و در رسانه‌ها منتشر کنید.

۸ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ شهریور ۹۵ ، ۱۵:۴۱
الهام صادقی